Kehittyvä Hamina –yhdistyksen toiminnan tarkoituksena on edistää Haminan elävyyttä ja viihtyisyyttä sekä toimia yritysten ja yhteisöjen toimintamahdollisuuksien kehittäjänä.

Keksitään yhdessä uusia yritysideoita!

Kehittyvä Hamina ry on aloittanut kampanjan, jossa ideoidaan yhdessä haminalaisten kanssa uusia yritysmahdollisuuksia. Jos mielestäsi kaupunkimme tarjonnasta puuttuu jokin palvelu tai kauppa, niin kerro se NYT! Jaamme ideasi eteenpäin ja jäämme jännäämään, kuka tarttuu tilaisuuteen! Sinut palkitaan joka tapauksessa leffa- tai uimahallilipulla. Voit lähettää ideasi sähköpostilla Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. tai tekstiviestillä tai soittamalla 040 809 5877. Kampanja on voimassa tammikuun loppuun saakka.

Liity jäseneksi Kehittyvään Haminaan!

Kehittyvä Hamina ry

Kehittyvä Hamina –yhdistyksen toiminnan tarkoituksena on edistää Haminan elävyyttä ja viihtyisyyttä sekä toimia yritysten ja yhteisöjen toimintamahdollisuuksien kehittäjänä.


Ota yhteyttä

Kehittyvä Hamina ry
Mervi Visuri, puheenjohtaja
Puhelin 040 536 1867
kehittyvahamina(at)gmail.com

Löydät meidät myös

Tilaa uutiskirje!